Prezent na 40 – 50 urodziny

prezent na 40 urodziny

Spraw prezent na 40 – 50 urodziny dla Partnera, Partnerki lub Mamy…

Prezent na 40 – 50 urodziny… jego wybór to dla wielu z nas prawdziwe wyzwanie. Zapewne nie raz zastanawialiście się jaki właściwie prezent można sprawić najbliższym osobom. Prezent dla Partnera , Partnerki lub Mamy z okazji urodzin to chyba najbardziej popularna okazja. Wybór prezentu w postaci sesji kobiecej to z pewnością ponadczasowa pamiątka nie tylko dla obdarowanego ale i dla Was samych. Pięknie oprawione zdjęcia z sesji z pewnością znajdą swoje honorowe miejsce w fotoalbumie lub fotoksiążce i będą stanowiły wieloletnią pamiątkę.

Voucher na sesję jako prezent na urodziny

Sprawiając prezent na urodziny warto pomyśleć o ładnej oprawie. Starannie wykonany Voucher na sesję z pewnością spodoba się osobie obdarowanej i zachęci do wykonania sesji. Do vouchera warto również dodać swoje własne życzenia, które zostaną wydrukowane na stronie wewnętrznej.

prezent na 40 -50 urodziny

Galeria ze zdjęciami z sesji kobiecych

Aby oglądnąć więcej zdjęć z sesji kobiecych zapraszam na moje strony oraz Social Media. Odwiedzajcie mój INSTAGRAM oraz galerię ze zdjęciami z sesji   http://kobietasensualna.pl/portfolio/galeria/