SESJA BUDUAROWA

sesja buduarowa

Sesje buduarowe

Sesja buduarowa jest jedną z bardziej intymnych form fotografii kobiecej. Inaczej nazywana np. sesją sensualną stanowi wspaniałą pamiątkę dla Pań pragnących właśnie tego typu nieco odważniejszych sesji. Jednak podczas sesji buduarowych zazwyczaj staram się również uwiecznić Was w formie bardziej klasycznej. Tak więc podczas trwania sesji buduarowej zawsze staram się  wykonać również kilka ujęć o charakterze portretowym.

Sesja buduarowa – Przygotowania

Zwykle na etapie przygotowań zapraszam Was do odwiedzenia mnie, aby nawiązać kontakt oraz poznać się wzajemnie. Na spotkaniu zwykle omawiamy kilka spraw, chociażby takie jak wybór miejsca na sesję. Proszę Was również o wskazanie typu zdjęć jakie Wam się podobają w moim portfolio. Jeszcze tylko kilka kwestii związanych z dobraniem garderoby i ewentualnej stylizacji. Na sam koniec ustalamy wstępny termin na wykonanie sesji i już dalej pozostajemy w kontakcie telefonicznym.

Galeria ze zdjęciami z sesji buduarowej

Aby oglądnąć więcej zdjęć z sesji buduarowych oraz innych sesji kobiecych zapraszam na moje strony oraz Social Media. Odwiedzajcie mój INSTAGRAM oraz galerię ze zdjęciami z sesji   http://kobietasensualna.pl/portfolio/galeria/