Sesja kobieca w plenerze

sesja kobieca w plenerze

Sesja kobieca w plenerze

Fotografia kobieca to szczególna dziedzina fotografii. Sesje kobiece plenerowe są jej nieodłączną częścią. Mogą także mieć różny charakter… począwszy od klasycznej sesji wizerunkowej, aż do formy bardziej intymnej. Sesja kobieca w plenerze wymaga jednak spełnienia odpowiednich warunków, chociażby pogodowych. Myślę, że niezastąpiona pamiątka z sesji pozwoli Wam cieszyć się nią i powracać wspomnieniami do tego okresu.

Jak przygotować się do sesji kobiecej w plenerze

Rozmowę o sesji zaczynamy od spotkania u mnie. Podczas spotkania możemy bardziej szczegółowo określić jaki typ sesji nas interesuje i czego od niej oczekujemy. Ponadto zawsze wcześniej warto się poznać, aby „przełamać lody” i później na sesji skupić się już tylko na jej realizacji. Na spotkaniu ustalamy gdzie może się odbyć sesja oraz jaka kreacja by do niej pasowała. Ze względu na plenerowy charakter sesji jesteśmy uzależnione od pogody. Dlatego zawsze musimy przyjąć sobie wyznaczenie alternatywnego terminu sesji i liczyć się z faktem potrzeby jej przełożenia.

Zdjęcia z sesji kobiecych

sesja kobieca w plenerze

Aby oglądnąć więcej zdjęć z sesji kobiecych w plenerze oraz innych sesji zapraszam do odwiedzenia moich stron www oraz Social Media. Odwiedzajcie mój INSTAGRAM oraz galerię ze zdjęciami z sesji   http://kobietasensualna.pl/portfolio/galeria/