Sesja rodzinna Mama z Córkami

sesja rodzinna

Sesja rodzinna Mama z Córką … Świetnym pomysłem na sprawienie swoim najbliższym ponadczasowej niespodzianki może być prezent w postaci Vouchera na sesję zdjęciową. Jej przebieg, w zależności od pomysłu może mieć charakter bardziej rodzinny tak jak na zdjęciu np. Sesja Mama z Córkami / Córką. Może również ograniczyć się do tradycyjnej sesji kobiecej, a także poszczególnych członków rodziny. Wspólne zdjęcia i portrety to nieodłączna część historii wielu rodzin, które jako odbitki spoczywają w wielu rodzinnych albumach. Z pewnością stworzą niezastąpioną i piękną pamiątkę na lata. Dlatego myślę, że warto wcześniej czy później pomyśleć o okazji aby sprawić sobie taką właśnie pamiątkę. Możecie obdarować nią w prezencie najbliższych Voucherem na sesję rodzinną.

SESJA RODZINNA – FOTOKSIĄŻKA

fotoksiążka

Zdjęcia z sesji rodzinnej możecie później zaprezentować w formie prezentacji cyfrowej jako pokaz slajdów lub w postaci tradycyjnej, np. w albumie lub za pomocą eleganckiej fotoksiążki. Fotoksiążkę z takiej sesji rodzinnej możecie zamówić opcjonalnie w pakiecie rozszerzonym, być może będzie to dobra alternatywa dla tradycyjnego albumu.

VOUCHER NA SESJĘ RODZINNĄ

Voucher, jako prezent na sesję rodzinną to zawsze sprawdzony i ponadczasowy pomysł 🙂  Dlatego możesz go podarować przy okazji urodzin lub innej rodzinnej okoliczności.

Zdjęcia z sesji kobiecych możecie oglądać na moich stronach, w galerii oraz Social Media. Odwiedzajcie mój INSTAGRAM oraz portfolio ze zdjęciami z podobnych sesji kobiecych http://kobietasensualna.pl/portfolio/galeria/