SESJE KOBIECE

sesje kobiece

Sesja kobieca

Sesja kobieca dla wielu z Was może być chociażby chwilowym oderwaniem od rzeczywistości i problemów życia codziennego. Oczywiście sprawdzi się jako niezastąpiona pamiątka z tego okresu. Może być prezentem, którym obdarujecie swojego Partnera. Ale nie tylko… Często jest to skrywane pragnienie, które chciałybyście otrzymać jako prezent od najbliższych. Sesje kobiece mają różnorodny charakter. Począwszy od sesji portretowych, poprzez stylizowane, lifestyle, aż do tych bardziej intymnych, sensualnych, buduarowych.

Przygotowanie do sesji kobiecych

Każda sesja kobieca wymaga wcześniejszego zaplanowania i odpowiedniego przygotowania. Dlatego zawsze staram się najpierw Was poznać podczas wstępnej rozmowy na którą zapraszam jeszcze przed wykonaniem sesji. Porozmawiamy o jej charakterze, miejscu, w którym miałaby się odbyć. Postaram się również zaproponować stylizację stosowną do charakteru tej właśnie sesji kobiecej.

Sesje kobiece – Galeria

Do oglądnięcia przykładowych zdjęć z sesji kobiecych zapraszam na moje strony i Social Media. Odwiedzajcie mój INSTAGRAM oraz galerię ze zdjęciami z różnych sesji kobiecych http://kobietasensualna.pl/portfolio/galeria/